Skip to main content

Legal Triathlon 2023 – zadanie eliminacyjne

By 29 marca, 2023Aktualności

Eliminacje czas start!

Mamy przyjemność przedstawić Państwu treść zadania eliminacyjnego tegorocznej edycji konkursu Legal Triathlon, organizowanego przez fundację Law4Tech oraz Koło Naukowe CyberLaw TBSP UJ. Rozwiązanie zadania opublikowanego zadania jest elementem konkursowych eliminacji wstępnych. Uczestnicy Konkursu, zakwalifikowani do dalszych etapów, będą następnie rywalizować ze sobą na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego – partnera organizacyjnego Konkursu.

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem, w eliminacjach wstępnych mogą wziąć udział osoby, które prawidłowo i w terminie wypełnią Formularz Zgłoszeniowy do Konkursu oraz w terminie prześlą rozwiązanie zadania eliminacyjnego. Rozwiązanie zadania eliminacyjnego należy przesłać do dnia 11 kwietnia 2023 r. na adres e-mail Organizatorów – legal.triathlon@law4tech.pl.

Tytuł wiadomości e-mail z rozwiązaniem zadania eliminacyjnego powinien uzyskać brzmienie według następującego schematu: „[nazwisko i imię Uczestnika] – Legal Triathlon 2023 zgłoszenie”;

Formularz Zgłoszeniowy należy wypełnić do dnia 4 kwietnia 2023 r. (WAŻNE: Organizatorzy nie wymagają aby Formularz Zgłoszeniowy i rozwiązanie zadania eliminacyjnego zostały przesłane w tym samym momencie).

Zadanie eliminacyjne polega na przygotowaniu pisemnego rozwiązania kazusu przygotowanego przez Organizatorów. Wymogi formalne rozwiązania zadania eliminacyjnego:

  1. treść rozwiązania zadania eliminacyjnego nie może przekroczyć 10.000 znaków (ze spacjami) i powinna zostać przygotowana przy wykorzystaniu czcionki 12 pkt, Times New Roman, interlinia 1,5 pkt.
  2. treść rozwiązania zadania eliminacyjnego może zostać przygotowana wyłącznie samodzielnie przez Uczestnika przesyłającego rozwiązanie;
  3. treść rozwiązania zadania eliminacyjnego nie może stanowić plagiatu.

Rozwiązania nie spełniające wymogów formalnych, o których mowa powyżej nie będą podlegać ocenie. Ocenie nie będą również podlegały rozwiązania Uczestników, którzy w określonym wyżej terminie nie prześlą Formularza Zgłoszeniowego i rozwiązania zadania eliminacyjnego.

Niniejsza informacja nie odzwierciedla w pełni zasad Konkursu i stanowi jedynie skrócony wyciąg z Regulaminu. Przed przystąpieniem do rozwiązywania zadania eliminacyjnego serdecznie polecamy zapoznanie się z Regulaminem Konkursu, dostępnym na naszym blogu oraz na fanpage’u konkursu w portalu Facebook.

Link do fanpage’u konkursu w portalu Facebook.

 

LINK DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

 

POBIERZ TREŚĆ ZADANIA ELIMINACYJNEGO