Start-up’y

Mamy świadomość, że każda inicjatywa to wyjątkowa i niepowtarzalna opowieść o pomyśle, człowieku i jego staraniach. Podziwiamy innowacyjne idee, szalone przedsięwzięcia i odwagę w dążeniu do ich realizacji. Chcemy wspierać stojących za nimi ogarniaczy. Aby pomagać dopiero powstającym lub już funkcjonującym start up-om, zbudowaliśmy własny start-up! Nasz przyjął formę fundacji. Jako prawnicy, mamy świadomość, iż każdy nowatorski projekt, zanim zmieni otaczającą nas rzeczywistość, wymaga ustrukturyzowania. My zaangażujemy się w niego, oferując nasz czas i naszą wiedzę.

Jeśli uważasz, że masz innowacyjny pomysł związany z sektorem nowych technologii, opowiedz nam o nim i wskaż z jakimi problemami się mierzysz. My zrobimy co w naszej mocy, żeby Ci pomóc! 

Rozpoczynanie działalności w branży technologicznej, a także późniejsze funkcjonowanie na rynku, wiąże się z ogromną różnorodnością napotykanych wyzwań. Problemy te bywają równie innowacyjne, co powiązanie z nimi pomysły i dlatego bardzo często wymagają nie tylko kompleksowego wsparcia, ale również kreatywnego prawniczego myślenia nastawionego na osiągnięcie celu. Otwieramy się na szeroką możliwość współpracy. Z naszej strony zapewniamy czas i doświadczenie w branży prawnej. Przekonaj nas, że tego potrzebujesz, a my zaangażujemy się w Twój projekt.

Napisz do nas

Możesz również zadać nam merytoryczne pytanie, a my odpowiemy na nie w bezpośrednim kontakcie z Tobą lub przygotujemy artykuł.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.