Współpraca

Rozumiemy, że nowe technologie nie są przyszłością, w którą wkraczamy. Nowe technologie to teraźniejszość, którą tworzymy i w której wszyscy żyjemy. Transformacja cyfrowa każdej organizacji jest obecnie konieczna i nie zawsze przebiega z łatwością. Wymaga specjalistycznej wiedzy oraz zadbania o rozwój nowoczesnych kompetencji. Fundacja dzieli się wiedzą w tym zakresie oferując potrzebne szkolenia. 

Na co dzień współpracujemy z wieloma podmiotami, różnorodnymi osobami i organizacjami pomagając im rozwijać kompetencje cyfrowe i dostosować się do pędzącej rzeczywistości. Z radością obserwujemy jak przekazywana przez nas wiedza i udzielane wsparcie pomagają odnaleźć się w technologicznej rzeczywistości.

3 główne branże

Wierzymy, że choć czwarta rewolucja przemysłowa stała się w pierwszej kolejności udziałem pokolenia funkcjonującego na rynku na początku XXI wieku, to jej szczyt przypadnie na okres zawodowej aktywności najmłodszego obecnie pokolenia. Aby jednak najmłodsi byli w stanie skutecznie realizować w przyszłości swoje innowacyjne projekty, zakładać firmy i „pchać” technologiczną rewolucję do przodu, konieczne jest zapewnienie im merytorycznych podstaw – także w sferze prawnej.

Law4Tech aktywnie angażuje się w działania zmierzające do zwiększenia świadomości prawnej młodego pokolenia – w szczególności uczniów liceów, techników i szkół zawodowych, którzy stoją u progu wyboru swojej ścieżki zawodowej. Młody zespół Fundacji, w którym nie brakuje jednak osób z doświadczeniem dydaktycznym, z łatwością odnajdzie wspólny język z uczniami i podczas organizowanych dla nich szkoleń i warsztatów w przystępny sposób przekaże niezbędną wiedzę i informacje.

Gorąco zachęcamy placówki edukacyjne do współpracy. Nasi prawnicy z przyjemnością udzielą kadrze pedagogicznej wsparcia w zakresie działalności fundacji!

Instytucje i administracja publiczna, samorządy czy urzędy centralne to podmioty w dużej mierze odpowiedzialne za promowanie i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i pomysłów, które dotyczą nas wszystkich. Jako przykłady tej tendencji można podać postępującą cyfryzację, wprowadzenia sztucznej inteligencji  w coraz szerszym zakresie, promowanie bezpieczeństwa cyfrowego. W każdym z tych wyzwań jesteśmy gotowi wspierać sektor publiczny poprzez analizy, szkolenia czy konsultacje.

Trzeci sektor pełni nieocenioną rolę w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego, a także propagowaniu pozytywnych wartości i wzorców. Wierzymy, iż NGOsy będą kluczowym podmiotem umożliwiającą przeprowadzenie transformacji cyfrowej, czy stwarzaniu możliwości do rozwijania kompetencji przyszłości wśród społeczeństwa.
Jesteśmy gotowi pomóc organizacjom pozarządowym w realizowaniu ich zadań, korzystając z naszej wiedzy i kompetencji, organizując i przeprowadzając szkolenia czy warsztaty, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie problemów prawnych, z którymi NGOsy mierzą się na co dzień.

Napisz do nas

Możesz również zadać nam merytoryczne pytanie, a my odpowiemy na nie w bezpośrednim kontakcie z Tobą lub przygotujemy artykuł.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.