Skip to main content

Zadanie publiczne: Rozwój potencjału merytorycznego i instytucjonalnego fundacji Law4Tech

By 7 września, 2023Aktualności

Na podstawie umowy nr 90/PROO/1a/2023 nasza fundacja w okresie od września 2023 r. do czerwca 2025 r. będzie realizować zadanie pod tytułem: „Rozwój potencjału merytorycznego i instytucjonalnego fundacji Law4Tech”.

Realizacja tego zadania jest możliwa dzięki uzyskaniu dotacji w kwocie 118.000,00 złotych, wypłaconej ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 2030”. Całkowita wartość realizowanego zadania publicznego to 118.000,00 złotych.

Realizowane dzięki dotacji zadanie stanowi odpowiedź na problemy i potrzeby naszej organizacji, która jak każdy think tank musi mierzyć się nie tylko z wyzwaniami tworzenia treści merytorycznych na jak najwyższym poziomie, ale także z wyzwaniami natury administracyjnej i organizacyjnej, które rzutują na jakość i profesjonalizm pracy merytorycznej.

Realizacja działań przewidzianych w przedstawionym zadaniu spowoduje rozwój potencjału merytorycznego i instytucjonalnego fundacji Law4Tech. W ramach zadania będziemy realizować następujące działania:

  • stworzenie autorskiej serii podcastu poświęconego prawnym aspektom nowych technologii;
  • stworzenie sześcioodcinkowej serii materiałów wideo: „Start up od podstaw”;
  • opracowanie trzech kompleksowych raportów dotyczących prawa nowych technologii;
  • zorganizowanie trzech otwartych webinariów promujących przygotowane w ramach realizacji zadania raporty;
  • zapewnienie finansowania profesjonalnej obsługi księgowej fundacji;
  • stworzenie etatu administracyjnego w ramach działań fundacji;
  • zakup profesjonalnego sprzętu multimedialnego.

Serdecznie zachęcamy do śledzenia zarówno naszej strony internetowej, jak i naszych social mediów, w których już w najbliższych tygodniach będziemy dzielić się z Wami nowymi treściami z technologiczno-prawnego podwórka!

Stay tuned!

 

  Autor: Law4Tech